855PC-B24LE522 Allen Bradley
Артикул
855PC-B24LE522
Альтернативный артикул
855PCB24LE522
Производитель
Allen Bradley
Описание
855PC PANEL MOUNT SOUNDER WITH LED, BLACK HOUSING, 24V AC/DC, 65 MM, AMBER LENS, 22.5 MM MOUNTING HOLE