JA2S-D3-LB-01-D-A-10-2 Eaton
Артикул
JA2S-D3-LB-01-D-A-10-2
Альтернативный артикул
JA2SD3LB01DA102
Производитель
Eaton
Описание
CIRCUIT BREAKER, HYD-MAG, 2P, 250V, 10A INPUT VOLTAGE VAC:277V NO. OF POLES:2 CURRENT RATING:10A INTERRUPTING CAPACITY:5KA TRIP TIME:18S SERIES: