JA2S-D3-LB-01-D-A-20-3 Eaton
Артикул
JA2S-D3-LB-01-D-A-20-3
Альтернативный артикул
JA2SD3LB01DA203
Производитель
Eaton
Описание
CIRCUIT BREAKER, HYD-MAG, 2P, 250V, 20A INPUT VOLTAGE VAC:277V NO. OF POLES:2 CURRENT RATING:20A INTERRUPTING CAPACITY:5KA TRIP TIME:1.9S SERIES